Aromaholik.pl

Aromaterapia w domu pozwoli Ci
w pełni doświadczyć korzyści płynących z ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza zapewniających doskonałą wilgotność, a olejki eteryczne pozwolą Ci poczuć
ogromne właściwości  zdrowotne.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – ezgif.com gif maker min
Aromaterapia – Aromaholik.pl – happyczlowiek3 min

Aromaterapia ma ogromne znaczenie dla Twojego zdrowia – jest to w pełni naturalna metoda kuracji z wykorzystaniem olejków eterycznych. W czasie jej stosowania zauważysz pozytywne korzyści przy walce ze stresem i skuteczny wpływ na Twój nastrój.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – antybakteria min

Olejki eteryczne występują we wszystkich częściach roślin – kwiatów, liści, łodyg, żywic, nasion i korzeni. Każdy olejek eteryczny posiada unikalne właściwości terapeutyczne oraz wykazuje działania bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – kataricon min

Naturalne olejki łagodzą bóle głowy, stawów, mięśni oraz przynosi ulgę przy katarze i kaszlu. Podczas stosowania olejków do aromaterapii doświadczysz poprawy samopoczucia i pobudzenia układu odpornościowego.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – lisceko min

Zauważ, że wszystkie formy zabiegów polegają na wprowadzeniu do organizmu człowieka poprzez drogi oddechowe wysokiej jakości, czystych olejków esencjonalnych, bez udziału chemicznych dodatków.

Dzięki ultradźwiękowym nawilżaczom powietrza zadbasz o odpowiednią wilgotność Twojego otoczenia i wypełnisz je aromatyzującym zapachem. Nawilżacze w połączeniu z olejkami stworzą niesamowitą aurę w Twoim pokoju.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – spokojnysen min

Uruchamiając nawilżacz powietrza w pokoju dajesz sobie szansę na poprawę komfortu snu i codziennego funkcjonowania. Odpowiednia wilgotność poprawia oddychaniekondycję skóry oraz minimalizuje chrapanie

Aromaterapia – Aromaholik.pl – nawilztest min

Nawilżacz ultradźwiękowy to najbardziej zaawansowany technologicznie rodzaj nawilżacza. Wykorzystuje on ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które rozbijają cząsteczki wody, wytwarzając mgiełkę.

Aromaterapia – Aromaholik.pl – chlodnycichy min

Wodna mgiełka, którą emituje urządzenie jest orzeźwiająca i nie pozwala się poparzyć. W przypadku nawilżacza ultradźwiękowego do jego zalet można zaliczyć cichą pracęenergooszczędność.

Kadzidełka zapachowe to nie tylko przyjemny zapach. Potrafią wprawiać w dobry nastrój oraz są pomocne w leczeniu depresji czy nerwicy. Znajdujące się w nich aromaty pozwolą Tobie pobudzić lub uspokoić organizm, a także uśmierzyć ból.

Nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z Aromaterapią?

Jaki produkt jest dla Ciebie idealny?

+48 669 980 617
Zadzwoń do nas! Znajdziemy coś dla Ciebie.

Shopping Cart

Zanim wyjdziesz !

Czy wiesz, że dzisiaj możesz otrzymać 10% zniżki na zakupy?
Wystarczy, że podczas zakupu wprowadzisz kod podany poniżej. 

AROMA10

1